Struktura Katedry Psychologii

Kierownik Katedry

dr Rafał Abramciów
pokój: 364
telefon: 12 662 6230
e-mail: rafal.abramciow@up.krakow.pl oraz abramciow@gmail.com

Zakład Badań Podstawowych

Kierownik - prof. UP dr hab. Krzysztof Mudyńliberum@poczta.onet.plpokój 363a
dr Joanna Frytjfryt@up.krakow.plpokój 403
dr Alina Kałużna-Wielobóbakaluzna@up.krakow.plpokój 366
dr Adam Żalińskiadam.zalinski@gmail.compokój 308

Zakład Psychologii Edukacyjnej

Kierownik - prof. Soňa Karikovásona.karikova@umb.skpokój 364
mgr Malwina Dankiewiczmalwina.dankiewicz@gmail.compokój 308
dr Agnieszka Hennel-Brzozowskahennel_brzozowska@wp.plpokój 366
dr Julia Kaleńska-Rodzajkalenska@up.krakow.plpokój 403
dr Witold Ligęzaap_studenci@wp.plpokój 349
dr Karolina Pietraskarolinapietras@op.plpokój 403

Pracownia Psychologii Wspomagania Rozwoju Człowieka

Kierownik - dr Urszula Tokarskaurszula@tokarska.plpokój 363a
dr Michał Gacekm.j.gacek@wp.plpokój 403
dr Tomasz Knopikszamot7@wp.plpokój 308
dr Joanna Kossewskajoanna.kossewska@up.krakow.plpokój 363
dr Dorota Ryżanowskadorotary@wp.plpokój 363
dr Anna Tylikowskaantylikowska@gmail.compokój 349
dr Renata Żurawska-Żyłarenata_zyla@tlen.plpokój 308

Pracownia Psychologii Neurokognitywnej

Kierownik - dr Łukasz Krzywoszańskilukrzyw@up.krakow.plpokój 365
dr Karolina Czerneckaczernecka.karolina@gmail.compokój 365
dr Joanna Ganczarekjoganczarek@yahoo.itpokój 366
dr Joanna Kłosowskaklosowska.joana@gmail.compokój 349
dr Tomasz Smoleńtsmolen@up.krakow.plpokój 365
dr Agnieszka Strojnyastrojny@up.krakow.plpokój 308

Pracownia Psychosomatyki

Kierownik - dr Ireneusz Kowalewskiireneuszkowalewski@o2.pl pokój 349
dr Rafał Abramciów rafal.abramciow@up.krakow.pl oraz abramciow@gmail.compokój 364
dr Aleksandra Dembińskaaleksandra.dembinska@up.krakow.plpokój 349
dr Jan Franczykfranczykjan@gmail.compokój 364
mgr Jan Frógpokój 348
mgr Dorota Liszka-Polaszczykdorota@polaszczyk.compokój 349
mgr Agnieszka Muchacka-Cymermanagnieszka.muchacka@gmail.com pokój 308
dr Dominika Sznajderd.sznajder@op.plpokój 349

Pracownia Psychologii Dzieci i Młodzieży

Kierownik - dr Agnieszka Lasotaaglas@poczta.fmpokój 363
dr Katarzyna Tomaszekkat.tomaszek@gmail.compokój 308

Pracownicy administracyjni

mgr Jan Fróg - pracownik naukowo-technicznypokój 348
mgr Ksenia Przywora - pracownik sekretariatupsych@ap.krakow.plpokój 348